Τρέχοντας. Σαν να μην πέρασε μια μέρα….. .
Γραμμένο απόv.psychogiosεπί 08/12/2023
![](https://thessradio.net/wp-content/uploads/2023/12/24301251_10155127937652960_8881412061370306995_n.jpg)
Με αφορμή την ανάμνηση από το
2017 στο f/bΉταν ο πιο ατμοσφαιρικός αγώνας που έχω τρέξει, ο δεύτερος πιο υγρός και ο πρώτος με την έννοια της αθλητικής ενσυναίσθησης. Τα τελευταία 25 με 30 χιλιόμετρα πήγαμε παρέα τρεις, ο ένας δεν είχε φακό, ο άλλος έμαθε λίγο πιο μετά ότι έτρεχε με ρήξη μηνίσκου από πτώση στο 30 και ο τρίτος που δεν τον ξανασυνάντησα ποτέ ήταν πολύ γήινος και ανθρώπινος. Θυμάμαι πόσο ταίριαζαν οι σκέψεις μας για το τρέξιμο!!!! !
Να ‘μαστε όλοι καλά να τρέχουμε και να θυμόμαστε!!!! !
Πανέμορφος UTP 82KM Πήλιο 12.2017!!!!
Photo credit Dimitris Varalis
![](https://thessradio.net/wp-content/uploads/2023/12/24799583_10155128535867960_3959438368142116680_o.jpg)
Και μετά ρωτάν γιατί το τρέξιμο στο βουνό θυμίζει το σκι….. utp 02.12.2017 Photo / Edit: Dimitris Varalis (η ανάρτηση από 04.12.2017)
β.ψ.